Zaproszenie na II Olimpiadę Seniora w Lisowie Drukuj Email
czwartek, 05 września 2013 11:43

os2013

Zobacz szczegóły >>
 
Aktywni Seniorzy Drukuj Email
piątek, 14 grudnia 2012 12:00
kg
Zbliżające się Święta  Bożego Narodzenia były okazją do zorganizowania kursu gastronomicznego dla Seniorów. We wtorek 5 grudnia 2012 r. pod kierownictwem  instruktor Marty Góźdź panie z Klubu Seniora Trzciniec przygotowywały  bożonarodzeniowy obiad. W jego skład wchodziły m. in.: rosół z kołdunami, sałatka z tartoli czy polędwiczki w sosie koperkowo - śmietanowym. Panie, którym przecież nie obca jest sztuka gotowania cieszyły się, że mogły poznać „coś nowego” i  jednocześnie miło spędzić czas we własnym gronie. W spotkaniu wzięli udział pani Jolanta Gryzio kierownik GOPS w Lubartowie oraz radny Sławomir Foltyn. Kurs finansowany był  przez Gminę Lubartów.
 
Zaproszenie na spotkanie pod hasłem "Senior bezpieczny w swoim domu i środowisku" Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2012 10:52
Wójt Gminy Lubartów serdecznie zaprasza osoby starsze z terenu gminy Lubartów na spotkanie pod hasłem „Senior bezpieczny w swoim domu i środowisku” połączone z projekcją polskiego filmu obyczajowego. W programie spotkanie z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej. Data spotkania: 12 grudnia 2012 r.; Godzina: 11:00; Miejsce: Lubartów, Kino Lewart. Kontakt: Jolanta Gryzio tel. 81 855 20 13, tel. kom.: 691 707 507.
 
Gmina Lubartów laureatem konkursu "Gmina Przyjazna Seniorom" Drukuj Email
środa, 28 listopada 2012 16:02
gpsgps2012Gmina Lubartów zdobyła V miejsce w wojewódzkim Konkursie „Gmina przyjazna Seniorom” podczas Konferencji pt. „Solidarność międzypokoleniowa”. Konkurs został zorganizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie w ramach obchodów Europejskiego Roku Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wyłoniła 5 Laureatów. Gmina Lubartów znalazła się w czołówce konkurując z dużymi ośrodkami miejskimi tj. Miastem Lublin, Krasnymstawem i Białą Podlaską. Spośród gmin wiejskich  nagrodzono Gminę Żółkiewka i |Gminę Lubartów. Celem konkursu było wyłonienie gmin, na terenie których prowadzone są cenne inicjatywy na rzecz osób starszych. Nagrodę w postaci statuetki, w imieniu organizatora konkursu, przekazał Pan Tomasz Pękalski Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, na ręce Pani Jolanty Gryzio, Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubartowie. Gminę Lubartów doceniono za działania służące poprawie jakości życia osób starszych, możliwości udziału w kulturze i życiu społecznym oraz za wszelkie  inicjatywy mające na celu wzmacnianie aktywności społecznej oraz propagowanie idei integracji i solidarności międzypokoleniowej.
 
Zaproszenie na Jesienna Olimpiadę Seniora w Skrobowie Drukuj Email
środa, 05 września 2012 13:02

senior_plakat

Zobacz szczegóły >>

 
« PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego