Seniorzy na grzybobraniu Drukuj Email
poniedziałek, 22 września 2014 08:32
Seniorzy na grzybobraniu_3 Mieszkańcy Gminy Lubartów zrzeszeni w Klubach Seniora mają za sobą kolejną, wspólną imprezę. W czwartek 18 września grupa blisko 60 osób wzięła udział we wspólnym grzybobraniu. Lasy Kozłowieckie, gdzie szukano grzybów okazały się szczęśliwe. Wytężony wzrok i indywidualny sposób na szukanie, sprawiły, że pokaźnych rozmiarów koszyki, zapełniły się różnego rodzaju grzybami. Zaproszeni na spotkanie pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubartowie zadbali o to, by do domów zawieziono wyłącznie jadalne grzyby. Imprezę zorganizowali: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie, przy współpracy Nadleśnictwa Lubartów. W integrację seniorów włączyli się także przedstawiciele władz samorządowych Gminy Lubartów – wójt Krzysztof Kopyść oraz zastępca wójta Dariusz Trąbka. Zapraszamy do obejrzenia galerii >>
 
Zaproszenie dla seniorów na projekcję filmu "Mała Moskwa" oraz prelekcję profilaktyczną Drukuj Email
piątek, 06 grudnia 2013 12:58
Serdecznie zapraszamy seniorów na projekcję filmu „MAŁA MOSKWA" oraz prelekcję profilaktyczną (profilaktyka zdrowia psychicznego, przemoc, uzależnienia), które odbędzie się w kinie LEWART 11 grudnia 2013 r. o godz. 11.00. DLA SENIORÓW WSTĘP WOLNY.
 
Zapraszenie seniorów do udziału w spotkaniu Drukuj Email
niedziela, 17 listopada 2013 10:45

Serdecznie zapraszamy seniorów  do udziału  w spotkaniu organizowanym w ramach realizacji „Programu Wspierania osób Starszych  w Środowisku Lokalnym”.

Miejsce spotkania: Urząd Gminy sala nr 8
Termin: 19 listopada 2013 r.
Początek spotkania godz.  11.00

Więcej…
 
VII Gminne Spotkanie Osób Starszych w Skrobowie Drukuj Email
piątek, 11 października 2013 09:00

Życie w każdym wieku może być pełne radości.

W dniu 1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. Święto zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1990 roku, aby przypomnieć o problemach ludzi starszych, których światowa populacja nie tylko wzrosła w ostatnich latach, ale i znacznie powiększy się w ciągu najbliższych dekad.
Więcej…
 
Druga Jesienna Olimpiada Seniorów w Lisowie Drukuj Email
piątek, 20 września 2013 00:00
 
« PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego