PRZYPOMINAMY - OPIEKA WYTCHNIENIOWA Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2020 19:01

Program „Opieka wytchnieniowa – edycja 2020” kierowany jest do członków rodzin lub opiekunów, którzy wymagają wsparcia w postaci doraźnej, czasowej przerwy w sprawowaniu bezpośredniej opieki nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności, a także nad osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności/osobami z orzeczeniami równoważnymi oraz podniesienia swoich umiejętności i wiedzy w tym zakresie.

 
CHCESZ POMAGAĆ SENIOROM? DOŁĄCZ DO PROGRAMU WSPIERAJ SENIORA Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2020 18:59

Masz czas i możliwość zrobienia zakupów osobie potrzebującej, wykupienia leków, czy wyprowadzenia psa na spacer?

Pełna treść informacji [PDF]

 
PROGRAM „WSPIERAJ SENIORA” WSPARCIE DLA SENIORÓW 70+ Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2020 18:56

Program przeznaczony jest dla osób powyżej 70 roku życia, które zdecydowały się na pozostanie w domu dla własnego bezpieczeństwa w czasie pandemii. Program dotyczy osób samotnych, które nie są w stanie np. poprzez wsparcie rodziny, zabezpieczyć sobie artykułów podstawowej potrzeby. W szczególnie uzasadnionych przypadkach pomoc może być udzielona osobie poniżej 70 roku życia.

 
Kampania "Bezpieczny Senior" Drukuj Email
wtorek, 20 października 2020 16:50

Sytuacja epidemiczna w kraju jest trudna, liczba diagnozowanych przypadków zakażeń koronawirusem rośnie, cała Polska znajduje się obecnie w żółtej strefie. W trosce o bezpieczeństwo obywateli, a szczególnie osób starszych, które są dzisiaj szczególnie zagrożone, Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało kampanię pod hasłem „Bezpieczny Senior".

 
Zarządzenie w sprawie powołania Komisji Wyborczej - Rada Seniorów Drukuj Email
środa, 08 stycznia 2020 12:12

Zarządzenie w sprawie powołania Komisji Wyborczej, ustalenie Regulaminu jej pracy oraz ogłoszenia naboru kandydatów na członków Rady Seniorów Gminy Lubartów, kalendarza Wyborczego, ustalenia druków i formularzy niezbędnych do przeprowadzenia wyborów.

 
« PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego