ZAPROSZENIE DO WYCENY Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2011 00:35

efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, realizujący  projekt systemowy p.n. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów", współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich uprawnionych instytucji o wycenę przedstawionych w załączniku rodzajów kursów/szkoleń/zajęć, z uwzględnieniem podanych wymogów. Przedstawione w ten sposób koszty są konieczne do prawidłowego oszacowania przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie kwot, których wygospodarowanie będzie niezbędne do realizacji założonych działań.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie w tym celu przygotowanego przez nas formularza i dostarczenie go osobiście, odesłanie go pocztą, pocztą e-mail bądź faksem na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Lubelska 18A, 21-100 Lubartów, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , fax: (81) 854-59-01 w terminie do 10 marca 2011 r. Jeśli Państwa instytucja nie realizuje któregoś z podanych niżej szkoleń/kursów/zajęć prosimy o podanie tylko ceny tych spośród nich, które Państwa firma byłaby w stanie zrealizować. Prosimy o podanie aktualnych cen, dotyczących szkoleń/kursów/zajęć, planowanych do realizacji w 2011 r. (dokładniejszy termin jest jeszcze nieznany).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod nr tel.: (81) 855-20-13 bądź pocztą e-mail.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie informuje, że niniejszą prośbę (zapytanie) złożono celem rozeznania rynku służącego oszacowaniu wartości poszczególnych usług i nie stanowi ono oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem czy zaproszeniem wszczynającym postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

  • Sczegółowy opis przedmiotu wyceny >>
  • Formularz wyceny >>

 

Z wyrazami szacunku
Kierownik GOPS
w Lubartowie
mgr Jolanta Gryzio
 

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego