Gwiazdka w każdym domu Drukuj Email
dziewczynka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie już po raz trzynasty organizuje akcję charytatywną, której celem jest pomoc najuboższym rodzinom z terenu gminy Lubartów. Naszym  zamierzeniem jest, aby dla wszystkich Święta Bożego Narodzenia były okresem radości i rodzinnego ciepła.

 

W imieniu ubogich rodzin, osób starszych, zagubionych, chorych i bezradnych zwracamy się  do Państwa z prośbą o pomoc.
Wierzymy, że z Państwa udziałem Święta będą dla nich najpiękniejszym okresem w roku, dadzą wiarę w realizację zamierzonych planów, siłę w przetrwanie najtrudniejszych chwil, nadzieję na godne życie i  lepsze jutro

Zbiórka darów odbędzie się w: wyznaczonych na terenie gminy miejscach, głównie w szkołach i sklepach

Dary przyjmowane są również w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomoc Społecznej w Lubartowie, przy ul. Lubelskiej 18A, w dni powszednie w godz. 7:15-15:15.

 

Jeśli chcesz pomóc – podziel się tym, co masz.

Zbieramy dary w postaci rzeczowej:

  • żywność trwała - środki czystości
  • słodycze
  • zabawki
  • artykuły szkolne itp.

Artykuły przyjmujemy w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Lubelskiej 18A w godz. 8 - 15, bądź odbieramy osobiście we wskazanym miejscu.

 

Aby umożliwić przygotowanie i rozdanie paczek przed Świętami Bożego Narodzenia, prosimy o przekazanie darów do 16 grudnia 2013 r. Po tym okresie również mogą Państwo przekazywać pomoc do naszego ośrodka pod wskazany wyżej adres.

 

Zapewniamy, iż przekazane przez Państwa dary przekażemy rodzinom z dziećmi i innym najbardziej potrzebującym wsparcia. Za każdą pomoc dziękujemy, życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Pracownicy Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Lubartowie

 

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego