Rekrutacja do kolejnej edycji projektu „Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów” Drukuj Email
czwartek, 03 stycznia 2013 09:08
Informujemy, że rozpoczęta została rekrutacja do kolejnej edycji projektu „Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów”. Do udziału w projekcie mogą zostać zakwalifikowane osoby, które spełniają łącznie następujące warunki: - są mieszkańcami gminy Lubartów; - korzystają ze świadczeń pomocy społecznej; - są w wieku aktywności zawodowej; - są wykluczone lub zagrożone wykluczeniem społecznym i zawodowym; - wyrażają chęć do zmiany  niekorzystnej sytuacji, w jakiej się znajdują.
 
Przewidujemy, iż w 2013 roku do projektu zakwalifikowanych zostanie 16 nowych uczestników.
 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani realizowanym przez nas wsparciem w ramach projektu bądź chcielibyście uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z nami - biuro projektu znajduje się w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Lubelska 18A, 21-100 Lubartów, tel. 81 854 59 09, 81 854 59 10.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przebiegu projektu w latach poprzednich, a także do odwiedzania naszej strony internetowej, na której na bieżąco zamieszczane będą informacje dotyczące planowanego spotkania informacyjno-rekrutacyjnego oraz dalszych działań podejmowanych w ramach projektu.
 
  
kl_gl_efs
 

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego