Darmowe komputery i Internet Drukuj Email
czwartek, 27 marca 2014 09:34
Gmina Lubartów zaprasza mieszkańców do składania dokumentów do projektu: „Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w województwie lubelskim – edycja III". Czas trwania naboru od 24 marca do końca kwietnia 2014 r.
Więcej…
 
Konsultacje kierunków szkoleń w ramach projektu Drukuj Email
poniedziałek, 10 lutego 2014 15:34
Dążąc do jak największej efektywności oraz kierując się pragnieniem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnych, zwracamy się z prośbą do lokalnych przedsiębiorców o przekazywanie informacji jakiego rodzaju pracowników (z jakimi kwalifikacjami) najbardziej potrzebują. Takie działanie ma za zadanie pomóc w określeniu deficytów w zakresie kwalifikacji i umiejętności, dostrzeganych przez pracodawców. Dzięki temu będziemy mogli  podjąć odpowiednie działania, aby kursy i szkolenia zawodowe organizowane w ramach projektu „Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów” odpowiadały nie tylko oczekiwaniom i zainteresowaniu uczestników, ale również wychodziły naprzeciw zapotrzebowaniu na lokalnym rynku pracy. Informacje powyższe można przekazywać osobiście w siedzibie Ośrodka: Lubartów, ul. Lubelska 18A, pok. nr 1, telefonicznie pod nr: 81 854 59 09, pocztą tradycyjną bądź e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do celów związanych z realizacją projektu i nie będą miały charakteru wiążącego. Z góry dziękujemy!
 
Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów - podsumowanie edycji szóstej Drukuj Email
czwartek, 23 stycznia 2014 21:43
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w roku 2013 po raz szósty realizował projekt  pn. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów", współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu zawodowemu oraz społecznemu w Gminie Lubartów przez podwyższenie poziomu kapitału ludzkiego klientów Ośrodka Pomocy Społecznej. Projekt skierowany jest do osób mieszkających na terenie Gminy Lubartów, w tym osób bezrobotnych i zatrudnionych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, które są osobami w wieku aktywności zawodowej, korzystającymi ze świadczeń pomocy społecznej. Każda edycja, etap projektu trwa rok. Wraz z jego początkiem do projektu włączana jest nowa grupa uczestników, która przez cały rok otaczana jest wsparciem z zakresu integracji zawodowej, społecznej, edukacyjnej oraz zdrowotnej. W roku 2013 w projekcie udział wzięło 20 osób, z którymi  zawarto kontrakty socjalne na realizację określonych działań.
Więcej…
 
Ogłoszenie o wyborze oferty Drukuj Email
piątek, 03 stycznia 2014 08:38

Dotyczy ogłoszenia: "DOWOŻENIE POSIŁKÓW do szkół na terenie Gminy Lubartów". TERMIN REALIZACJI: od 07 stycznia 2014 r. -  do 22 grudnia 2014 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania z zachowaniem zasady konkurencyjności na dowożenie posiłków do szkół na terenie gminy Lubartów (zaproszenie do złożenia oferty z dnia 13 grudnia 2013 r.) wpłynęła  i została zatwierdzona do realizacji 1 oferta: Pan Krzysztof Rodak, zam. Kol. Łucka 22A, 21-100 Lubartów, cena oferty brutto – 2,50 zł.

 
Zaproszenie do złożenia oferty Drukuj Email
poniedziałek, 16 grudnia 2013 23:48

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zgodnie z zasadą konkurencyjności zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia poniżej 14 000 euro "DOWOŻENIE POSIŁKÓW do szkół na terenie Gminy Lubartów". TERMIN REALIZACJI: od 07 stycznia 2014 r. -  do 22 grudnia 2014 r.

 
Zaproszenie dla seniorów na projekcję filmu "Mała Moskwa" oraz prelekcję profilaktyczną Drukuj Email
piątek, 06 grudnia 2013 12:58
Serdecznie zapraszamy seniorów na projekcję filmu „MAŁA MOSKWA" oraz prelekcję profilaktyczną (profilaktyka zdrowia psychicznego, przemoc, uzależnienia), które odbędzie się w kinie LEWART 11 grudnia 2013 r. o godz. 11.00. DLA SENIORÓW WSTĘP WOLNY.
 
Gwiazdka w każdym domu Drukuj Email
piątek, 29 listopada 2013 09:55
dziewczynka

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie już po raz trzynasty organizuje akcję charytatywną, której celem jest pomoc najuboższym rodzinom z terenu gminy Lubartów. Naszym  zamierzeniem jest, aby dla wszystkich Święta Bożego Narodzenia były okresem radości i rodzinnego ciepła.

 

W imieniu ubogich rodzin, osób starszych, zagubionych, chorych i bezradnych zwracamy się  do Państwa z prośbą o pomoc.
Wierzymy, że z Państwa udziałem Święta będą dla nich najpiękniejszym okresem w roku, dadzą wiarę w realizację zamierzonych planów, siłę w przetrwanie najtrudniejszych chwil, nadzieję na godne życie i  lepsze jutro

Zbiórka darów odbędzie się w: wyznaczonych na terenie gminy miejscach, głównie w szkołach i sklepach

Dary przyjmowane są również w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomoc Społecznej w Lubartowie, przy ul. Lubelskiej 18A, w dni powszednie w godz. 7:15-15:15.

 

Więcej…
 
Realizacja projektu „40 tysięcy możliwości dla 50+” przez Fundację Inicjatyw Lokalnych Drukuj Email
piątek, 29 listopada 2013 09:48

Od  1 listopada 2013 Fundacja Inicjatyw Lokalnych rozpoczęła realizację projektu „40 tysięcy możliwości dla 50+”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VI. Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2. Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego