Seniorzy obchodzili swoje święto Drukuj Email
środa, 08 października 2014 08:47
Seniorzy obchodzili swoje swieto_2 W ubiegłą  sobotę tj. 4 października w Szkole Podstawowej w Skrobowie odbyło się VIII Gminne Spotkanie Osób Starszych.  Na uroczystość przybyły reprezentacje seniorów ze wszystkich sołectw z terenu naszej gminy oraz zaproszeni goście. Spotkaniu seniorów towarzyszył występ Zespołu Pieśni i Tańca „Familia” z Rudołowic  oraz występ zespołu młodzieżowego z Gimnazjum w Skrobowie.  W wydarzeniu uczestniczył  Wójt Gminy Lubartów – Krzysztof Kopyść, który  w swoim wystąpieniu  podkreślił szczególną rolę osób starszych  w społeczeństwie. „To wam drodzy seniorzy zawdzięczamy przetrwanie takich wartości jak tradycja, obyczaje, rodzina. Za ten heroizm dnia codziennego jestem Państwu szczególnie wdzięczny - mówił Wójt podczas uroczystości. Oby nigdy nie brakowało Wam sił i zapału do wspierania kolejnych pokoleń. Oby młodzi zawsze dostrzegali wasze zaangażowanie i troskę o dzieci, wnuki i prawnuki i okazywali to, bo nic tak nie cieszy jak wdzięczność ze strony bliskich.”
Więcej…
 
Seniorzy na grzybobraniu Drukuj Email
poniedziałek, 22 września 2014 08:32
Seniorzy na grzybobraniu_3 Mieszkańcy Gminy Lubartów zrzeszeni w Klubach Seniora mają za sobą kolejną, wspólną imprezę. W czwartek 18 września grupa blisko 60 osób wzięła udział we wspólnym grzybobraniu. Lasy Kozłowieckie, gdzie szukano grzybów okazały się szczęśliwe. Wytężony wzrok i indywidualny sposób na szukanie, sprawiły, że pokaźnych rozmiarów koszyki, zapełniły się różnego rodzaju grzybami. Zaproszeni na spotkanie pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubartowie zadbali o to, by do domów zawieziono wyłącznie jadalne grzyby. Imprezę zorganizowali: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie, przy współpracy Nadleśnictwa Lubartów. W integrację seniorów włączyli się także przedstawiciele władz samorządowych Gminy Lubartów – wójt Krzysztof Kopyść oraz zastępca wójta Dariusz Trąbka. Zapraszamy do obejrzenia galerii >>
 
Zapytanie ofertowe Drukuj Email
wtorek, 26 sierpnia 2014 17:05

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu poniżej 30.000 euro na usługę organizacji i przeprowadzenia szkoleń z zakresu aktywnej integracji, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
ZAPYTANIE OFERTOWE Drukuj Email
poniedziałek, 23 czerwca 2014 15:30

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu poniżej 30.000 euro na usługę organizacji i przeprowadzenia kursów z zakresu prawa jazdy, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny Drukuj Email
piątek, 13 czerwca 2014 15:01

W dniu 27 maja 2014 r. Rada Ministrów podjęła uchwałę nr 85 w sprawie ustanowienia rządowego programu dla rodzin wielodzietnych (M.P. poz. 430), zwanego dalej „programem”, oraz przyjęła rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 27 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych (Dz. U. poz.755 ), zwane dalej „rozporządzeniem”.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko - Asystent rodziny w GOPS w Lubartowie Drukuj Email
piątek, 13 czerwca 2014 14:47

Ogłoszenie o naborze na stanowisko - Asystent rodziny w GOPS w Lubartowie, prowadzony w ramach Resortowego programu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej na rok 2014 - asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

 
Zawiadomienie o wyborze oferty oraz o unieważnieniu postępowania dla części zamówienia Drukuj Email
czwartek, 05 czerwca 2014 12:50

Dotyczy ogłoszenia: Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń oraz zajęć z zakresu aktywnej integracji, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
Zapytanie ofertowe Drukuj Email
środa, 07 maja 2014 18:06

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu poniżej 30.000 euro na usługę organizacji i przeprowadzenia szkoleń oraz zajęć z zakresu aktywnej integracji, realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego