Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.t. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów Drukuj Email
piątek, 11 czerwca 2010 11:26

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.t. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

 • Treść zawiadomienia >>
 
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia w przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń oraz zajęć z zakresu integracji zawodowej i społecznej realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Drukuj Email
wtorek, 08 czerwca 2010 11:37

Ogłoszenie dotyczy przetargu: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń oraz zajęć z zakresu integracji zawodowej i społecznej realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.t. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

 • Treść ogłoszenia >>
 
Ogłoszenie o przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.t. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów Drukuj Email
piątek, 28 maja 2010 12:27
Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń zgodnie z poniższym opisem oraz opisem zawartym w SIWZ. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu systemowego p.n. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej. Zamówienie realizowane będzie poprzez różne formy wsparcia, w podanych niżej zakresach tematycznych: 1. Kucharz małej gastronomii z modułem obsługi kas fiskalnych- 2 osoby, 300 godz./os. 2. Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i komputera (+ minimum sanitarne) - 4 osoby, 150 godz./os. 3. Wizaż i stylizacja paznokci - 3 osoby, 180 godz./os. 4. Opiekun osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci - 2 osoby, 170 godz./os. 5. Spawanie TIG i MAG - 1 osoba, 240 godz./os. 6. Kurs prawa jazy kat. B - 6 osób, 60 godz./os.
 • Treść ogłoszenia >>
 • Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia >>
 • Załączniki do SIWZ >>
 
Ogłoszenie o przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń oraz zajęć z zakresu integracji zawodowej i społecznej Drukuj Email
czwartek, 13 maja 2010 14:41

Ogłoszenie o przetargu na organizację i przeprowadzenie szkoleń oraz zajęć z zakresu integracji zawodowej i społecznej realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach projektu systemowego p.t. Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej.

 • Treść ogłoszenia >>
 • Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia >>
 • Załączniki do SIWZ >>

UWAGA:

 • Ogłoszenie o zmianie treści ogłoszenia >>
 • Informacja i zmianie treści SIWZ >>
 • Ujednolicona treść SIWZ >>
 • Zawiadomienie i unieważnieniu postępowania na część I zamówienia >>
 • Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty na część II zamówienia >>
 
PROJEKT SYSTEMOWY "EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" - edycja trzecia Drukuj Email
środa, 17 marca 2010 02:00
efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet VII, Poddziałanie 7.1.1 - "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej" już po raz trzeci realizuje projekt systemowy p.t. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów".
Więcej…
 
"EFEKTYWNA POMOC SPOŁECZNA W GMINIE LUBARTÓW" - podsumowanie projektu systemowego w roku 2009 Drukuj Email
wtorek, 29 grudnia 2009 14:43
efsGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie - od stycznia 2009 r. do grudnia 2009 r. po raz drugi realizował projekt  współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. "Efektywna pomoc społeczna w Gminie Lubartów".
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia21222324NastępnaOstatnie »

 

klnss

HGL

ueefs

@

Strona współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego